Vestigingen

Rotterdam

In onze vestiging in Rotterdam bieden wij aanvullende diensten, overslag en opslag op 1000 m² overdekt terrein. Bovendien beschikt deze locatie over speciaal materieel en bijzonder opgeleid personeel voor het transporteren en het lossen van 20 en 30 voet tankcontainers.

Onze chauffeurs en ons wagenpark zijn ADR gecertificeerd voor het vervoer van gevaarlijke stoffen.

 

EKB Container Logistik Nederland BV
Lekdijk-West 33
NL-2861 ES Bergambacht

Telefoon: +31 (0)182 / 354533
Telefax: +31 (0)182 / 351048
E-Mail: rotterdam@ekb-containerlogistik.com

Download Contactlist as PDF

 

Management
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Kees van DrielKees van Driel
(Managing Director)
Telefoon: +31 182 5088-70
Telefax: +31 182 351048
E-mail: kdriel@ekb-nl.nl
 
Bert BroereBert Broere
(Accounting)
Telefoon: +31 182 5088-71
Telefax: +31 182 351048
E-mail: abroere@ekb-nl.nl
 
Bas SterrenburgBas Sterrenburg
(Fleet)
Telefoon: +31 182 5088-60
Telefax: +31 182 351048
E-mail: sterrenburg@ekb-nl.nl
 
Gijsbert van DrielGijsbert van Driel
Telefoon: +31 182 5088-62
Telefax: +31 182 351048
E-mail: gdriel@ekb-nl.nl
 
Sales
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Bert BroereBert Broere
Telefoon: +31 182 5088-71
Telefax: +31 182 351048
E-mail: abroere@ekb-nl.nl
 
Marnix van BemmelenMarnix van Bemmelen
Telefoon: +31 182 5088-61
Telefax: +31 182 351048
E-mail: mvanbemmelen@ekb-nl.nl
 
Multimodal traffic
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Glenn FernandesGlenn Fernandes
Telefoon: +31 182 50 88-78
Telefax: +31 182 350489
E-mail: gfernandes@ekb-nl.nl
 
Jeroen HoeksemaJeroen Hoeksema
Telefoon: +31 182 5088-77
Telefax: +31 182 350489
E-mail: jhoeksema@ekb-nl.nl
 
Vordisposition
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Simone BoudestijnSimone Boudestijn
Telefoon: +31 182 5088-73
Telefax: +31 182 350489
E-mail: sboudestijn@ekb-nl.nl
 
Annemiek SlingerlandAnnemiek Slingerland
Telefoon: +31 182 5088-73
Telefax: +31 182 350489
E-mail: aslingerland@ekb-nl.nl
 
Import
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Mark KoendersMark Koenders
(Supervisor)
Telefoon: +31 182 5088-67
Telefax: +31 182 351048
E-mail: mkoenders@ekb-nl.nl
 
Klaas ToesKlaas Toes
(Planner)
Telefoon: +31 182 5088-66
Telefax: +31 182 351048
E-mail: ktoes@ekb-nl.nl
 
Eric BelluzEric Belluz
(Planner)
Telefoon: +31 182 5088-63
Telefax: +31 182 351048
E-mail: ebelluz@ekb-nl.nl
 
Jelle de BieJelle de Bie
(Planner)
Telefoon: +31 182 5088-64
Telefax: +31 182 351048
E-mail: jdebie@ekb-nl.nl
 
Export
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Wilco MakWilco Mak
(Planner)
Telefoon: +31 182 5088-62
Telefax: +31 182 351048
E-mail: WMak@ekb-nl.nl
 
Customer service
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Ernst NotenboomErnst Notenboom
Telefoon: +31 182 5088-63
Telefax: +31 182 351048
E-mail: enotenboom@ekb-nl.nl
 
Pim van GentPim van Gent
Telefoon: +31 182 5088-65
Telefax: +31 182 351048
E-mail: pgent@ekb-nl.nl
 
Paul HomPaul Hom
Telefoon: +31 182 5088-79
Telefax: +31 182 350489
E-mail: phom@ekb-nl.nl
 
Wilbert van OfwegenWilbert van Ofwegen
Telefoon: +31 182 5088-70
Telefax: +31 182 351048
E-mail: Wvanofwegen@ekb-nl.nl
 
Accounting
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Anja van der WolfAnja van der Wolf
Telefoon: +31 182 5088-72
Telefax: +31 182 350489
E-mail: awolf@ekb-nl.nl
 
Joze BoomJoze Boom
Telefoon: +31 182 5088-68
Telefax: +31 182 350489
E-mail: jboom@ekb-nl.nl
 
Accounting & administration
 Groepsoproep: +31 182 354533
Groepsmail: rotterdam@ekb-nl.nl
 
Christa BroereChrista Broere
Telefoon: +31 182 5088-74
Telefax: +31 182 508877
E-mail: cbroere@ekb-nl.nl
 
Lydia HendrikseLydia Hendrikse
Telefoon: +31 182 5088-75
Telefax: +31 182 508877
E-mail: lhendrikse@ekb-nl.nl
 
Anja van GraasAnja van Graas
Telefoon: +31 182 5088-74
Telefax: +31 182 508877
E-mail: avangraas@ekb-nl.nl
 
 

 

EKB Container Logistik
GmbH & Co. KG
Richard-Dunkel-Straße 120
D-28199 Bremen

Tel.: +49 421 5236-0
Fax: +49 421 52 36-159
info@ekb-bremen.de

HOOFDKANTOOR

+49 421 5236-0

Mister Wong delicious Google